Новини

DSC 0769

          19 лютого 2014 року у вiддiлі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї  М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні». Його  учасниками стали викладачі і студенти Кіровоградського музичного училища. На початку заходу перед глядачами – учнями обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) виступила заступник директора музичного училища Алла Татарова, яка розповіла про відомих викладачів і випускників закладу, про сьогоднішню талановиту молодь.

 

          Цього дня у музеї було по-справжньому затишно і урочисто. Звучали твори Дж.Верді, Г.Доніцетті, А.Кос-Анатольського, О.Білаша та інших авторів. Ведуча Олена Верозуб допомогала глядачам перенестися в особливий чарівний світ музики та  співу.

Вони аплодували виконавцям – студентам Кіровоградського музичного училища: Анастасії Поляковій та Єлизаветі Трут (фортепіано), Маргариті Пономаренко (акордеон), Вікторії Трощило та Анастасії Єфімовій (бандура), Тетяні Валько (гітара), Анастасії Музиці та Тетяні Шевченко (баян), вокалістам: Аліні Глушко, Максиму Клєщину, Ірині Усенкко, Вірі Голіченко, Оксані Лікаренко, Артему Гасленку, які своїми виступами, щирістю виконання створили атмосферу свята, подарували гарний настрій усім, хто був у глядацькій залі.

DSC 0771

 

DSC 0773

 

 

DSC 0774

 

DSC 0780

 

DSC 0781 2

 

DSC 0783