Новини

   DSC 0319

  13 січня 2013 року у відділі обласного краєзнавчого музею - меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Звичаї і обряди українського народу» - «Добрий вечір тобі, пане господарю», присвячений циклу зимових свят, святу Василя та Меланки.

 

Глядацька аудиторія знайомилася з історією новорічних свят рідної країни, слухала концертну програму за участю вокального ансамблю «Любисток» під керівництвом Анатолія Чечеля та майстра художнього читання Петра Чорноморченка.

Учасники «Любистку» виконували колядки і щедрівки ( «Ой підемо, пане брате», «Старий рік минає», «Христос народився», «Щедрий вечір, щедрий», «Нова радість стала», інші зразки народної творчості), українські народні пісні ( «Вареники-крученики», «Василечки»), пісні Анатолія Чечеля «Моя земля» та інші його твори.

Майстер художнього Слова Петро Чорноморченко прочитав і подарував співробітникам музею власний вірш про зимові свята і обряди, згадавши в ньому також співробітників музею, яким завдячує за організацію подібних цікавих заходів.  

Потім майстер художнього слова  веселив присутніх дотепними гуморесками  українських авторів: К.Дяченка, С.Олійника, П.Глазового, В.Іващенка та інших.  

DSC 0322

 

DSC 0325

 

 

DSC 0333

 

DSC 0335

 

DSC 0353

 

DSC 0360