Новини

DSC 0228

17 грудня 2013 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї   відбувся захід «Зимові свята і обряди», присвячений зимовим святам  – Дню Святої Катерини, Дню Святого Андрія, Дню Святого пророка Наума, Дню Святого Миколая.

Мета заходу – виховання підростаючого покоління на прикладах народних звичаїв та обрядів, які визначають витоки української нації, ті риси духовного і матеріального життя, якими ми відрізняємося з-поміж інших народів.

Валентина Дацька, Михайло Шульга – екскурсоводи відділу історії ознайомили учнів школи-інтернату з зимовими грудневими святами, провели з дітьми інтерактивні ігри – «Калита», «Упіймай свою долю», «Обери свою долю», «Торбо, торбо, розв’яжися!»

Беручи участь у цих обрядах, присутні впевнилися у тому, що наші пращури вміли не тільки добре працювати, але й весело відпочивати, адже зимові свята – пора мрій, надій та сподівань на краще майбутнє, на щасливе подружнє життя.

Маємо надію, що захід «Зимові свята і обряди» поглибив знання дітей про народні традиції, звичаї, обряди – одні з головних чинників відродження духовності нації.