Новини

DSC 9488

25 жовтня 2013 року у відділі обласного краєзнавчого музею, меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні» за участю ансамблю театралізованої пісні «Чиста криниця» Будинку культури «Авіатор» КЛАНАУ під керівництвом Ніни Бредихіної. Цей виступ було присвячено 25-річчю ансамблю, знаному у Кіровограді та області, а також на Черкащині.

 

На вечорі у музичній вітальні колектив показав театралізовану композицію фольклорного спрямування, куди увійшли народні українські пісні, серед них «А ми з кумом», «А я був козаком», «Доле, долечка моя», «Скрипка грає», «Пісня про Мамая» та інші, а також звучали, серед інших, авторська пісня «Коси, коси» Н.Бредихіної на слова В.Погрібного, російські народні пісні, твори сучасних українських авторів.

Глядачі, серед яких були члени громадської ветеранськоi органiзацii Iнгульськоi шахти (голова – Борис Шумiхiн) та студенти машинобудівного коледжу, щиро аплодували: Ніні Бредихіній – завiдуючiй вiлом мистецтв Будинку культури «Авiатор», співачці, поетесі, композитору,  керівнику ансамблю; Юрію Малиновському – співаку, акомпаніатору (баян); співакам Станіславу Скерлету, Валентині Петровій, Наталії Петренко, Ларисі Матенчук та всім іншим учасникам ансамблю, яскравим виконавцям, що завітали цього дня до музею корифея.

Пiснi, якi звучали у залi, викликали у глядачів запальнi емоцii, бажання пiдспiвувати акторам та пританцьовувати. Один iз студентiв був запрошений на сцену де з задоволенням потанцював.

В кiнцi заходу керiвнику танцювального та спiвочого колекттиву було вручено багато квiтiв, завiдуючий вiддiлом краезнавчого музею Микола Галицький вручив Нiнi Бредихiнiй Подяку вiд обласного краезнавчого музею за довготривалу спiвпрацю. Нiна Миколаiвна подарувала музею М.Кропивницького   та студентам свою нову книгу «Доля». 

DSC 9496

 

DSC 9514

 

 

DSC 9533

 

DSC 9548

 

DSC 9552

 

DSC 9563

 

DSC 9568