Новини

DSC 6453

      12 червня 2013 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького, відбулася зустріч  у «Театральній вітальні» за участю акторок Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім..М.Л.Кропивницького - заслуженими артистками України Вікторією Майстренко та Валентиною Литвиненко. Талановиті майстрині сцени є керівниками шкільних театральних студій. Цього дня  вони спілкувалися з учнями Кіровоградської середньої школи №26 та Петрокорбівської середньої школи Новгородківського району, разповідали про улюблену справу, відповідали на запитання юних шанувальників театру.

       У художній частині звучали віршовані твори, у тому числі «Кицькин дім» С.Маршака.

       Було проведено майстер клас акторської майстерності.

DSC 6467

       Учасники заходу познайомилися з виставкою «Олександра Кропивницька – славна донька славетного корифея», що створена до 125-річчя від дня народження нашої землячки, співачки, артистки опери і оперети, педагога з вокалу.

       Захід ще раз звернув увагу на талановитих нащадків нашого видатного земляка і підтвердив, що у театрі його імені працюють талановиті майстри сцени.

DSC 6474