Новини

anonc

8 червня 2013 року, учасникам культурно-мистецької акції «Туристичний вікенд на Хуторі Надія» запропонували концерт художні колективи Новомиргородського району.

 

Глядачі з захопленням переглянули виступи талановитих учнів Капітанівської ЗОШ, Йосипівської НВК, Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та танцювального колективу «Дивограй», прослухали пісні та вірші у виконанні Надії Орест, Світлани Козир, Олени Копіної, Алли Рябоконь, Анастасії Богатиренко, Юлії Лускун, Владислава Драга, у світ танцювального мистецтва присутні поринули з танцем «Як у нас на Україні». Це було першою частиною концертної програми.

Далі ж глядачі познайомились: з уривком вистави «Мальви» за мотивами історичного роману Романа Іваничука (автор та режисер постановник Олена Покладюк), красу української пісні передав чоловічий вокальний ансамбль «Акорд». Мініатюра Олени Покладюк «Наші на Хуторі» у виконанні Людмили Третяк і Любові Галайди та гуморески члена районного літературного об’єднання «Вись» Павла Кондратенка підняли настрій усім присутнім. Юрій Педченко виконав пісні: «Два кольори» та «Чорнобривці». На завершення Людмила Третяк заспівала пісню «На зустріч долі».

Потім гостям було проведено екскурсії по території заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, меморіальному музею, музею історії українського хореографічного мистецтва.