Новини

DSC 5820

         18 травня, у Міжнародний день музеїв, Кіровоградський обласний краєзнавчий музей підготував цікаву, різноманітну програму для кіровоградців та гостей міста у рамках міжнародної акції «Ніч музеїв».

DSC 5567

Музей обрав логотип - «Зіркова ніч у краєзнавчому музеї»,  тому у програмі: зустрічі з «зірками» - відомими кіровоградцями (Кіровоградським муніципальним камерним хором під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, почесного громадянина Кіровограда Юрія Любовича, інструментальним ансамблем «Єлисавет-ретро» під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Кваші обласної філармонії),  вокальним колективом «Гльокляйн» Кіровоградського обласного німецького культурного центру «Розвиток», майстрами декоративно-ужиткового мистецтва клубу народних ремесел «Ниточка», майстрами Наталією Завалій, Вірою Кравченко, кіровоградськими рок-гуртами «Мойте руки» та іншими, а також з «зірочками», що тільки відкрили свої таланти: учасниками колективів ОЦДЮТ – ансамблем бандуристок «Орія» та народним шоу-театром молодіжного клубу «Імідж», ДЮЦ «Зорецвіт» НВК № 26, імідж-центру «Ольга», колективів Центру естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу, переможцями  конкурсу «Найталановитіші» НВК ЗОШ №6, молодими поетесами та виконавицями Світланою Власюк – ПТУ №8, Яною Іваніною та Каріною Геніх – ВПУ №9. З цими колективами та митцями музей пов’язаний тісною плідною співпрацею у багатьох напрямках протягом довгих років.

DSC 5589

Відгукуючись на багаточисельні прохання, представники Міжнародної наукової школи Універсології також погодилась вдруге взяти участь у акції на базі обласного краєзнавчого музею, запропонувавши консультативні методики різної тематики,  експрес-діагностику здоров’я,відносин, успіху.

DSC 5623

Проведено було презентацію першого випуску «Наукового збірника Кіровоградського обласного краєзнавчого музею».

Підготували музейники для гостей виставки: творів декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива», фоторобіт подружжя Наталії та Юрія Кривошей «Вікно у природу», кращих робіт конкурсу «Найталановитіші» НВК ЗОШ №6, матеріалів про юних танцюристів «Сузір’я хореографічних колективів Кіровоградщини».

DSC 5740

У дворі музею функціонувало ретро фото-ательє, що пропонувало бажаючим сфотографуватись на пам’ять у старовинних костюмах. Фотографи -  члени молодіжного об’єднання Ротаракт, Катерина Савінова та Дмитро Леженко. А пізніше, на екрані демонструвались презентації туристичних маршрутів, чудові куточки Кіровоградщини.

DSC 5880

Презентовано було  громадську організацію захисту бездомних тварин «БІМ».

Галерея «Єлисаветград» запрошувала на перегляд персональної виставки весільних фото кіровоградського фотохудожника Сергія Синьоока.

DSC 5940

 

DSC 5958

 

 

DSC 5971