Новини

DSC 4253

18 квітня 2013 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч і одночасно презентація книг Кузьменко (Струтинської) Галини Іванівни. Презентовано видання 2011-2012 років, що побачили світ завдяки «Імекс – ЛТД» : «Слово про батька», «Одинадцять кроків до успіху», «Спасибо за то, что я живу!» , «Женщина, на которой держится дом», «Спасибо за право быть собой», «Спасибо за любов»,  «Спасибо за счастье и мечту!», «Девять вечеров с Галиной Кузьменко», «Розбудіть успіх у собі!» «Почему рождаются стихи?».

Галина Іванівна - відома на Кіровоградщині та за її межами бізнес-леді, науковець, громадський діяч й меценат. Людина широкої душі і милосердя, вона знаходить час і для меценатства, підтримуючи заклади культури, освіти, благодійні організації та широке коло тих, хто потребує її допомоги. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, нагрудним знаком “Почесний працівник авіаційного транспорту”, знаками “За заслуги” І та ІІ ступеня Кіровоградської міської ради, почесним знаком “За досягнення в галузі якості”, почесною відзнакою Орден “За високий професіоналізм”, золотим знаком Українського союзу промисловців і підприємців, почесною відзнакою Торгово-промислової палати України, має почесне звання “Заслужений економіст України”.

DSC 4231

За період своєї науково-практичної діяльності у сфері економіки підготувала понад двадцять статей, які надруковано у наукових виданнях України. Ці статті у повному обсязі віддзеркалюють активну громадську позицію і значні наукові здобутки  авторки у галузі менеджменту  і формування  обліково - інформаційного забезпечення  оцінки податкового потенціалу суб’єктів господарювання. Теоретичні засади Галина Кузьменко узагальнила у книзі «Одинадцять кроків до успіху». Її вже встигли високо оцінити студенти й науковці, адже у цих статтях – життєвий досвід цілеспрямованої людини, справжнього лідера, який зумів вивести колектив і підприємство на якісно новий рівень роботи.

DSC 4332

Творча енергія не полишає Галину Кузьменко,  і нині вона презентувала своїм шанувальникам книги філософських настанов,  роздумів про оточуючий світ, спогадів про рідних, про  людей, що зустрілись на життєвому шляху, збірку поезій. Її оптимізм, любов до життя є взірцем для багатьох.

Про це говорили на зустрічі  Панченко В.Є. – професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», Пономарьова М. І. - директор філії Промінвестбанку у м. Кіровограді, Майстрова І.А. – директор ЗОШ №1 м.Кіровограда, Чередниченко Н.Ю. – директор Кіровоградського педагогічного ліцею та інші. Всі хотіли висловити слова захоплення Кузьменко Г.І. – харизматичною, цікавою  особистістю, визначним сучасником і яскравою жінкою, побажати нових успіхів та нових видань. Героїня зустрічі з вдячністю відповідала на побажання, ділилась думками, планами на майбутнє. Провела захід  Агапєєва Н.Ю. – директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.