Статті

pub237.jpg (23260 bytes)

   Область показала свій туристичний потенціал у рамках І Центрально-Українського музейно-туристичного фестивалю, що проходив наприкінці вересня в Кіровограді.

   У приміщенні краєзнавчого музею фестиваль відкрив голова облради Микола Ковальчук. На заході були присутні Віктор Петраков - радник міністра культури Російської Федерації та представники громадськості, музейних та туристичних установ областей України. Відвідувачі мали можливість оглянути вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та міні-виставки від музеїв області.    Фестивальні дні продовжились у льотній академії Національного авіауніверситету під час круглого столу "Музейні заклади, туристичні агенції й імідж туристично-привабливого Центрально-Українського регіону", а потім на території заповідника-музею "Хутір Надія", де була розгорнута виставка "Кіровоградщина запрошує - 2012" та фотовиставка "Золотими стежками Ексампею".
   Гостей фестивалю також ознайомили з Олександрівським, Світловодським районами та м. Світловодськом, де влаштували рекламно-інформаційний тур.

 

Дмитрій КОЛЕСНИК

 

 

"Народне слово", 4.10.2012