Статті

  Під такою назвою в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка дитячого фотогуртка "Пошук" Трепівської загальноосвітньої школи І-IIІ ст. Знам'ямського районного центру дитячої та юнацької творчості, який очолює Іван Бєлоус. Виставка приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який відзначався 5 червня.

   Дитячий фото-відео гурток "Пошук" був створений для розвитку дитячого фото-кіно мистецтва. Дванадцять років вихованці гуртка беруть участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах і фестивалях а також обласних художніх фотовиставках "Погляд".
   Географія участі вихованців в конкурсах і фестивалях досить широка: юні аматори фотознімків побували в Києві на кінофестивалі "В об'єктиві юного натураліста", в Сумах на фестивалі дитячого та молодіжного кіно й телебачення "Кришталеві Джерела", Алушті, а ще на фестивалях у Кременчуці, Чернівцях. У творчій скарбниці гуртка за 12 років більше 150 нагород. Було проведено п'ять фотовиставок в обласному центрі. Вихованці гуртка пройшли сотні кілометрів по рідному краю, на місцевому матеріалі створені аматорські відеофільми: "Один день із мого дитинства", "Казковий світ мого дитинства", "Гранітні скелі", "Подорож до озера-легенди", "Лелечий край", "Монолог", "Балада про козака Мамая", "Зачекай моє дитинство", "Загибель шкільного плавального басейну", "Мозаїка рідного краю", "До чистих джерел" та інші. Були створені відеофільми про ветеранів війни, які демонструвалися по обласному телебаченню. Аматорські відеофільми представлялись на Всеукраїнські конкурси і фестивалі, більшість із них стали дипломантами фестивалів.
   Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати чудову виставку "І світ навколо усміхнеться", що пронизана оптимізмом та любов'ю до рідного краю.

 

 

Вікторія СЛЮСАРЕНКО-ФОРМАНЧУК,
завідуюча відділом природи
Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

 

 

"Кіровоградська правда", 19.06.2012