Статті

pub197

 19 травня в рамках міжнародної акції "Ніч музеїв", присвяченої Міжнародному дню музеїв, в Кіровограді та області відбулася низка культурно-мистецьких заходів за спеціально розробленою програмою. Це відкриття "Алеї майстрів" і численні майстер-класи, вікторини і квести, екскурсії і флешмоби, виступи молодих поетів і музичних гуртів, перегляди фільмів і виставки, презентації проектів і авторських програм.    Нинішнього року до акції долучилися краєзнавчий музей Новоукраїнського району, Добровеличківський державний районний краєзнавчий музей та Олександрівський районний краєзнавчий музей.
   Найбільш активну роботу розгорнув Кіровоградський обласний художній музей. Вона тривала від 16-ї до 23-ї години 55 хвилин. Близько тридцяти заходів запропонували відвідувачам працівники культури та майстри народного мистецтва з клубів "Ниточка" та "Єлисаветградський узвіз" у ході цієї акції.
   На другу позицію за різноманітністю та інтенсивністю вийшов обласний краєзнавчий музей. Тут найбільш привабливими і яскравими були театральна студія "Світлоколо", воєнно-історичний клуб "Аквілея", виступи інструментального ансамблю "Єлисавет-ретро" та учнів музичної школи №2. Не забули музейники розповісти і про нову концепцію побудови експозиції, і про свої плани.
   День і ніч 19 травня стали справжнім святом приблизно для 13 тисяч кіровоградців. Хоча іноді все ж таки здавалося, що цей мистецький коктейль був дещо перенасиченим.

 

Роман ЛЮБАРСЬКИЙ.
Фото Ігоря ДЕМЧУКА

 

 

"Народне слово", 24.05.2012