Статті

   Останнім часом екологічні проблеми в усьому світі настільки загострилися, що змушують людство змінити своє ставлення до природи. Адже природа є тим джерелом, з якого людина бере все для свого життя та розвитку. Подивіться навкруги - з'являється перша зелень, ми милуємося першоцвітами, і птахи тішать нас співами. Тож - боротьба за те, що існує.    Кожен рік наприкінці квітня в Україні відзначається День довкілля.
   Погіршення стану нашого довкілля веде до погіршення здоров'я людей. Тому і зв'язок між охороною природи і людством глибший, ніж ми уявляємо.
   Вже стало традицією проводити заходи в краєзнавчому музеї, у відділі природи, разом з членами екологічного клубу "Юкка" школи № 33. Вже понад 15 років керує цим клубом вчитель біології, відмінник освіти України Дарина Гнатівна Таран. Чимало добрих та корисних справ вже зроблено "Юккою". Але насамперед - це екологічні стежини, де діти проводять заняття просто неба і своєю працею прикрашають наше місто. Діти з цього клубу зустрічаються з проблемами сьогодення: це і створення стихійних звалищ, забруднення грунтів та водних ресурсів, вирубування дерев...
   Оберігати довкілля - не лише гарна фраза. Турбуватися про наше оточення потрібно повсякденно. І юні екологи з "Юкки" про це знають. Може, їх небайдуже ставлення до природи щось змінить?

 

Дружить з юкківцями
Наталія Завалій, 
співробітник краєзнавчого музею

 

 

"Молодіжне перехрестя", 26.04.2007