Статті

   "Шевченко і музика" - під такою назвою у рамках Тижня музики для юнацтва пройшов захід у бібліотеці-філії № 6 імені Ю.Гагаріна.
   Творчість великого Кобзаря своїм корінням сягає фольклорної стихії. Саме народна пісня стала натхненням Шевченкової поезії, звучала голосами кирилівських співаків і сумними переборами кобзарів та лірників.    Тарас Шевченко дуже багато мандрував українськими землями. Бував неодноразово і в Єлисаветграді. Тут зустрічався з друзями, знайомими, ділився своїми враженнями від подорожей. Саме про приїзди Тараса Григоровича до наших країв розповів учням ЗОШ № 26 екскурсовод обласного краєзнавчого музею Михайло Шульга.
   Приємний подарунок зробили всім присутнім викладачі музичної школи № 1 імені Нейгауза Вікторія Делестьянова й Іван Криворучко. Вони виконали народні пісні та пісні на слова Тараса Шевченка.
   Наприкінці зустрічі всі гості мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою "Музика у серці Кобзаря", яка розкриває багатогранний талант Т.Г.Шевченка.
   Немає сумніву, що такі заходи дуже потрібні. Вони ширше знайомлять молодь з музичною спадщиною українського народу, виховують почуття гордості за свій рідний край.

 

Олена ШОВЕНКО,
завідуюча бібліотекою-філією № 6

 

ф"Вечірня газета", 30.03.2007