Новини

01

 

28 вересня у рамках 50-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва, традиційно відбувся виїзд на батьківщину Івана Тобілевича(Карпенка-Карого), у с. Арсенівка Новомиргородського району. Саме тут у Карпа та Євдокії Тобілевичів народився первісток, якого чекала слава видатного діяча культури і мистецтва України.

 

Група творчої інтелігенції, представників Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та обласної філармонії відвідала могилу Віктора Погрібного, заслуженого журналіста України, лауреата літературних премій, відомого громадського діяча, до  2017 року - завідувача музейно-природного заповідника «Тобілевичі», філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

У сільському Будинку культури експонувалась виставка «Я вам все до останку розкажу», створена співробітниками краєзнавчого музею до 85-річчя від дня народження Віктора Олексійовича.

Місцяни та гості мали щасливу нагоду побувати на концерті академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» обласної філармонії (художній керівник - народна артистка України Антоніна Червінська).

Директор обласної філармонії Наталія Агапєєва привітала всіх зі святом, разом з представницею обласної ради, одночасно і донькою Віктора Погрібного, Ольгою вручила грамоту і подарунок колишній сільській голові Галині Волошин.

Далі - поїздка групи разом з колективом академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» обласної філармонії у музейно-природний заповідник «Тобілевичі», покладання квітів до пам’ятних знаків, вшанування пам’яті Івана Карпенка-Карого, насолода від перебування у місці сили.

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11