Новини

01

27 вересня заходи ювілейного Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» продовжувались у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія. За програмою, відбувся концерт за участю творчої молоді з Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв. Під час урочистостей було покладання квітів до пам’ятника І.Тобілевичу (Карпенку-Карому) у заповіднику та на Карлюгівському кладовищі, нагородження співробітників закладів культури, сфери туризму та переможців обласного огляду-конкурсу «Театральна весна Кіровоградщини». Серед нагороджених - Тетяна Кравченко, завідувач філією Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія та Валентина Тобілевич, науковий співробітник заповідника. (Щиро їх вітаємо!)
Негода не завадила гостям Хутора побачити чудову виставу Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «На західному фронті без змін».
З певними обмеженнями, пов’язаними з пандемією, невеликим групам бажаючих проводились екскурсії у меморіальному музеї та музеї історії українського хореографічного мистецтва.
Творча група співробітників Кіровоградського обласного краєзнавчого музею підготувала до свята фотовиставку «Самоцвіти талантів», що розповідає про історію, особливості, справжніх подвижників-творців свята протягом 50 років. Виставка експонувалась у великій альтанці.
Також увазі гостей представлено виставки «Театральна Шевченкіана», «Життя театру» (до Міжнародного дня театру, 100-річчя Національного академічного драматичного театру ім.. І.Франка, 125-річчя від дня народження О.П.Юри-Юрського), «Я вам все до останку розкажу» (до 85-річчя заслуженого журналіста України, лауреата літературних премій, відомого громадського діяча В.О. Погрібного). Працював інформаційно-рекламний кіоск музею.
Київські художники експонували свої роботи, створені під час пленерів у місті у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія.
Ще одна приємна церемонія відбулась у меморіальному музеї - в.о. директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Ірина Смаглюк привітала зі святом співробітників заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, вона ж вручила їм грамоти і подяки музею. Наукова співробітниця відділу природи і одночасно майстер декоративного мистецтва Наталія Завалій подарувала колегам для експозиції свою роботу, присвячену коханню Івана Тобілевича і Надії Тарковської. Робота виконана в авторській техніці.

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

20 1

 

21