Новини

Слайд1

 

28 вересня 2020 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М. Л. Кропивницького відбудуться музейні читання, лейтмотивом яких є постать Марка  Кропивницького в різних іпостасях – театрального діяча, письменника чи просто людини (присвячених 180-й річниці від Дня народження М. Кропивницького, 175-й річниці від Дня народження І. Тобілевича та 50-й річниці Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»).

Цього дня дослідники різних аспектів його життя та творчості представлять свої напрацювання в галузі так званого кропивницькознавства, що є чудовим способом вшанувати 180-ту річницю від Дня народження митця, 175-ту річницю від Дня народження І. Тобілевича а також 50-ту річницю свята «Вересневі самоцвіти», яке ніколи б ніколи не побачило світ, аби не славна діяльність Марка Кропивницького та інших корифеїв українського театру.

Зазначені музейні читання мають стати першими з циклу проєкту «Марко Кропивницький і театральне мистецтво – Україні й українцям», ознаменовують собою початок нової щорічної традиції меморіального музею М. Л. Кропивницького.

 Початок заходу: 11 год. 00 хв.

Адреса відділу обласного краєзнавчого музею – меморіального музею М.Л.Кропивницького: м. Кропивницький, вул. Кропивницького, 172/42.

 Телефон для довідок: (0522) 32-06-83.

Слайд2