Новини

 2

У зв’язку з Указом Президента України Л.Кучми про установлення і відзначення Дня партизанської слави – з 22 вересня 2001року та з метою підвищення загальнодержавного значення цієї дати співробітники відділу історії обласного краєзнавчого музею створили виставку «Народні месники Кіровоградщини».

Матеріали, представлені на ній, мають особливе значення в аспекті сьогодення, так як виставка проводиться з метою вшанування ветеранів та учасників Другої світової війни, висловлення поваги борцям проти нацизму.

Відвідувачі мають змогу ознайомитися з подвигами наших земляків, героїв підпільно-партизанського руху на Кіровоградщині – О. Бур’янової, І.Діброви, А.Жабо, А.Живогляда, С.Долженка, родини Босих, І.Нечаєва, М.Майданюк тощо.

Маємо надію, що виставка «Народні месники Кіровоградщини» допоможе глибше пізнати героїчні і трагічні сторінки історії рідного краю в роки воєнного лихоліття, сприяє уважному ставленню до її вивчення .

Виставка пересувна, розрахована на всі категорії населення. Бажаючі більше дізнатися про неї можуть замовити екскурсію за такою адресою: м.Кропивницький,  вул. Архітектора Паученка,40, обласний краєзнавчий музей.

Телефон: (0522) 24-19-62, 27-18-41

 

3

 

4

 

5

 

6

 

10