Новини
01
 
1 березня 2020 р у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбувся захід з циклу «Звичаї та обряди  українського народу – Масляна».
Гостей привітала завідувачка філією, заповідником - музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Кравченко Тетяна.
Молодший науковий співробітник заповідника Савіцька Антоніна розповіла  про традиції, ритуали, обряди  українського свята масляного тижня. Вона ж провела тематичні ігри, вікторину. Переможці були нагороджені смачними призами.
Серед гостей свята була група представників Міжнародної наукової школи Універсології.  Саме вони залучили бажаючих до єднання з природою на енергетичних практиках «Баланс чотирьох стихій».
Кульмінацією свята стало символічне спалювання опудала зими.     
Для гостей  свята  була проведена  екскурсія по заповіднику-музею І.К. Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія   науковим співробітником     Тобілевич Валентиною.
Свято пройшло в атмосфері тепла, доброзичливості та любові до ближнього. Всі змогли відчути філософську мудрість наших пращурів, що жили у злагоді з природою, поклоняючись їй.

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06