Новини
01
 
10 лютого 2020 р. у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулись збори колективу за підсумками роботи у 2019 р.
Директор музею, заслужений працівник культури України Наталія Агапєєва надала слово представнику департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Олені Оленніковій. Про найважливіші економічні інновації 2020р., про перспективи розвитку галузі, про реструктуризацію керівних органів говорила Олена Михайлівна. Вона також схвально відгукнулась про роботу колективу Кіровоградського обласного краєзнавчого музею. Проаналізували різні напрямки роботи колективу у своїх доповідях заступники директора  Світлана Колесник,  Тамара Григор’єва, Павло Рибалко. Мова йшла про здобутки 2019 р., складнощі, вирішення проблем. План платних послуг виконано на 147,7%, порадували науковці  новими дослідженнями, заходами з оригінальними інтерактивними частинами, виставками тощо.  Фондова робота має також досягнення і перспективи. Вирішено частину господарських завдань. На завершення Наталія Агапєєва зупинилась на головних завданнях, що стоять перед колективом у майбутньому.
Колектив Кіровоградського обласного краєзнавчого музею привітав сторожа Виноградова Олександра Миколайовича з 60-річчям, побажав здоров’я,  нових досягнень, добробуту, злагоди у родині.

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

12