Новини
01
 
6 лютого 2020 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні».
Цього дня відвідувачі музею, зокрема, студенти  Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ,  мали нагоду познайомитися з творчістю Любові Кардаш, чудової співачки, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, авторки вистави «Секрет успіху Соломії Крушельницької». 
В минулому – акторка-кропивничанка, нині викладачка музичної школи №  4 класу бандури, Л.Кардаш не бачить себе поза сценою, продовжує творчу роботу.
Захопившись постаттю легендарної українки, оперної співачки світового рівня, педагога С.А.Крушельницької, вона створила  мистецько-просвітницький проект «Секрет успіху Соломії Крушельницької», розробила сценарій, здійснила режисуру, сценографію і костюми.  Прем’єрний показ театралізованого дійства відбувся у лютому 2019 року на  сцені «Музичної вітальні» меморіального музею М.Кропивницького.
Після того як проект отримав Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна – це ми», Любов Кардаш доклала зусиль, щоб матеріал став повноцінною виставою та отримав сертифікат авторського права.
У виставі авторка з успіхом грає роль Крушельницької, а її партнеркою в ролі юної співачки-початківця Ганни виступає Анна  Чумаченко, учениця 7 класу вокалу музичної школи № 4, минулорічна випускниця цієї ж школи по класу бандури.
Ось і цього разу талановитий дует виконавців підкорив аудиторію красою голосів і високим рівнем виконання, отримав щирі аплодисменти глядачів.
Також відвідувачі музею познайомилися з новоствореною виставкою «Г.Затиркевич-Карпинська. Усміхнена і радісна артистка (до 165-ї річниці від дня народження)», що розповідає про творчий шлях видатної акторки, учениці М.Л.Кропивницького.

 

02

 

03

  

05

 

06

 

07

 

08