Новини
01
 
18 січня 2020 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу «Зустрічі у музичній вітальні». Гостями дому корифея вже не вперше стали учасники Клубу авторської пісні і поезії «Байгород», а також творчого об’єднання «Парус».
Голова клубу «Байгород» Віктор Холявко запропонував тему: «Зимовий спогад про тепло», що стала лейтмотивом зустрічі та об’єднала виступи митців.
У їхньому виконанні прозвучали новорічні пісенні привітання, відомі українські романси, авторські пісні та вірші про зиму.
Власні поетичні твори  дарували: Олена Надутенко, Тетяна Маркова, Адель Стеч, у авторському виконанні звучали вірші Михайла Радкевича та Ігоря Ольшанського.
Віктор Холявко представив свою пісню «Эскиз на выцветшей бумаге» на вірші кропивничанина Володимира  Борщанського, з його нової збірки «На гранях».
Запальними танцями глядачів порадувала Світлана Ольшанська.
У насиченій художній програмі брали участь барди Павло Золотарьов, Петро Семеон, Михайло Радкевич, виконавець народних пісень Ростислав Климишин.
Однією з яскравих сторінок зустрічі став виступ Сергія Соколенка. У виконанні музиканта прозвучали широко відомі твори «Гуцулка Ксеня», «Ніч яка, Господи, місячна, зоряна» тощо, в обробці для семиструнної акустичної гітари. Ці виступи надихнули на створення імпровізованих тріо, дуетів та квартетів, чий спів гаряче підтримали всі учасники творчого вечора у домі корифея.

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

12

 

13