Новини

IMG 5281

 

13 грудня 2020 року у приміщенні НВК № 26 відбулася бесіда «Зимові свята і обряди», організована і проведена співробітниками відділу історії обласного краєзнавчого музею.

Її мета – познайомити учнів з українськими святами зимового січневого циклу, виховувати любов та повагу до народних звичаїв і обрядів, формувати вміння цінувати, оберігати , відшукувати народні перлини.

Захід відкрила Коплікова Тетяна Костянтинівна – класний керівник  2-Б класу, котра у вступному слові звернула увагу своїх вихованців на важливості систематичної творчої співпраці музею – храму духовності з колективом даного освітнього закладу.

Дацька Валентина Василівна- молодший науковий співробітник відділу історії у цікавій і доступній формі розповіла дітям про зимові січневі свята і обряди, коли і як їх проводили наші пращури, організувала і провела з учнями інтерактивну гру, пов’язану з «дідухом», де акторами стали вихованці НВК №26.

Беручи в них участь, другокласники впевнились у тому, що наші пращури вміли не тільки добре працювати,  але й весело й змістовно відпочивати, адже зимові свята і обряди – пора мрій, надій на майбутній урожай, майбутнє подружнє життя.

Маємо надію, що бесіда «Зимові свята і обряди» не залишила дітей байдужими, що учні НВК №26 стали нашими добрими друзями, дійшли висновку, що українські народні свята і обряди потрібно досліджувати , популяризувати, адже в них – душа народу.

 

1

 

IMG 5284