Новини
94643
 
19 січня 2020 року історико – архітектурний заповідник родини Раєвських, філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею проводитиме захід до свята Водохреща.
Хрещення Господнє — це свято, яке стало важливою подією для християн ще дві тисячі років тому. Відзначають його  всі  православні християни по всьому світу. У цей день у Свято – Хрестовоздвиженському  храмі відбудеться святкове богослужіння на честь свята Хрещення Господнього. За православною традицією, після літургії  відбудеться хресна хода до місцевого озера, де і відбудеться велике освячення води. Далі на гостей свята чекатиме концертна програма за участі аматорів  Олександрівського районного Будинку культури та народного ансамблю «Барвінок» Розумівського Будинку культури. У цей святковий день  вони виконають  колядки  та  щедрівки, прославляючи  Ісуса  Христа. У кінці  свята бажаючі матимуть можливість скупатись в озері та скуштувати козацької каші.
Запрошуємо всіх, хто бажає провести разом з нами день у святковій атмосфері.
О 8-й ранку розпочнеться Божественна літургія у Свято – Хрестовоздвиженському храмі історико-архітектурного заповідника родини Раєвських. 
Адреса: Кіровоградська область, Олександрівський район, с.Розумівка.