Новини
для анонса
Святий Миколай – один із найшанованіших святий в православній церкві – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. 19 грудня  2019  року у  філії  Кіровоградського  обласного  краєзнавчого  музею  історико - архітектурному  заповіднику  родини  Раєвських (с.Розумівка Олександрівського  району) відбудеться   захід з циклу «Звичаї  і обряди українського народу» присвячений Cвятому Миколаю Чудотворцю.
Святкування  розпочнеться в  Свято – Хрестовоздвиженському  храмі, де  буде відслужена божественна літургія. Гості нашого свята та прихожани зможуть взяти участь в молитві та вшанувати пам'ять Святого Миколая Чудотворця та звернуться молитовно до святого  зі своїми духовними  та  життєвими  потребами. Після літургії відбудеться хресна  хода  навколо  Свято – Хрестовоздвиженського  храму  з чудотворною іконою  Святого  Миколая (подарована  на 150- річчя  з дня  освячення Свято – Хрестовоздвиженського храму та  усипальниці  родини Раєвських), яка знаходиться в  храмі  та  прочитано акафіст.                                                                            
Настоятель храму протоієрей Михаїл розповість про життя святого Миколая, де зберігаються  мощі  святого та чому його зарахували до ліку святих. На  захід запрошуємо жителів села Розумівка, району та області.
Захід розпочнеться о 8.00.