Новини
1
12 грудня 2019 року у приміщенні НВК №26 відбулася бесіда «Зимові свята і обряди», організована і проведена співробітниками відділу історії обласного краєзнавчого музею.
Її мета – познайомити учнів з українськими святами зимового циклу, виховувати любов та повагу до народних звичаїв і обрядів, адже кожна дія, традиція, звичай мали свій, неповторний колорит, свою магію, своє, особливе значення; формувати вміння цінувати, оберігати, відшукувати народні перлини.
Соколова Віра Володимирівна – класний керівник 5 – Г класу у вступному слові звернула увагу своїх вихованців на важливості систематичної творчої співпраці музею – храму духовності з колективом даного освітнього закладу.
Дацька Валентина Василівна- молодший науковий співробітник відділу історії у цікавій і доступній формі розповіла дітям про зимові грудневі свята і обряди – День Святої Катерини, День Святого Андрія, День Святого пророка Наума, День Святого Миколая, провела з учнями інтерактивні ігри «Упіймай свою долю», «Калита», «Обери свою долю» тощо.
Беручи в них участь, п’ятикласники впевнились у тому, що наші пращури вміли не тільки добре працювати,  але й весело й і змістовно відпочивати, адже зимові свята і обряди – пора мрій, надій на майбутній урожай, майбутнє подружнє життя.
Маємо надію, що бесіда «Зимові свята і обряди» не залишила дітей байдужими, дала поштовх досліджувати, популяризувати, цінувати їх, адже в них – душа народу, витоки його духовності.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8