Новини
01
 
22 жовтня 2019 р у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва імені Євгена Маланюка колеги, пошановувачі таланту радо вітали молодшого наукового співробітника відділу природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Наталію Завалій з виставкою «Краса рідного міста». Співробітники бібліотеки вдало поєднали розповідь про творчість Наталії з фрагментами телепередач, відеофільмів за її участю. Були щирі слова захоплення творами художниці, її щирістю, духовністю від гостей заходу. Були музичні і поетичні вітання…
23 жовтня 2019 р. у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбувся захід «Наші дослідники писанки на трьох континентах» із представленням нового англомовного видання «Розповідь про писанку. Збірник статей про українські пасхальні яйця», яке було видане цього року у Сіднеї (Австралія).
Учасник видання, автор вступної статті заступник директора обласного краєзнавчого музею з обліку і збереження музейних цінностей Павло Рибалко, цікаво розповів про історію спільної роботи, зміст книги та плани на майбутнє.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02