Новини

01

 

18 вересня 2019 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід, присвячений до Дня міста Кропивницький.

Цього дня гостями дому корифея були: кандидат історичних наук Митрофаненко Юрій Станіславович та учні 10-Б класу Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Відомий краєзнавець Ю.Митрофаненко спілкувався з молоддю, розповідав про історію рідного міста, цікаві моменти його існування від часів будівництва фортеці Святої Єлисавети до сьогодення.

 Також науковець представив книгу «Роки боротьби 1917—1922 рр. на Єлисаветчині. Український погляд. 1917—1918. Початок революційної стихії».

Слухачі дізнавалися про створення книги, слухали цікаву розповідь про життя рідного краю у вже далекі часи великих змін і потрясінь.

Відвідувачі музею познайомилися з музейною експозицією та новоствореною виставкою «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Кропивницького. Моменти життя будівлі зі славною історією».

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02