Новини
01
 
12 липня 2019 р. у меморіальному музеї М.Л.Кропивницького радо вітали учасників багатоденного історичного ралі для класичних автомобілів по дорогах України «ЗІРКОВЕ РАЛІ 2019» та Національного мистецького фестивалю «Кропивницький - 2019».
Ведуча - Грицайова Олена Миколаївна, зберігач фондів І категорії меморіального музею М.Кропивницького, надала слово для привітання Колесник Світлані Едуардівні, заступнику директора з науково-методичної роботи обласного краєзнавчого музею.
Відбулось відкриття міжрегіональної документально-художньої виставки, присвяченої життю і творчості М.Л.Кропивницького, створеної творчим клубом «Гостинна на Дворянській» (м.Харків). Копії матеріалів було надано Харківськими художнім та історичним музеями, музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України (м.Київ), меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького (м.Кропивницький), Харківським приватним музеєм міської садиби. Презентацію виставки провела Рубаненко Людмила Василівна - співзасновниця творчого клубу «Гостинна на Дворянській», представниця культурно-ділового центру «Рубаненко і партнери» (м.Харків).
До гостей звернувся Галицький Микола Олександрович - завідувач відділом обласного краєзнавчого музею – меморіальним музеєм                       М. Л. Кропивницького, висловив надію на продовження плідної співпраці з харків’янами, повідомив, що виставка у Кропивницькому перебуватиме до кінця літа, потім відправиться до Києва.
 
На завершення Грицайова Олена Миколаївна, Черняк Ніна Борисівна провели оглядову екскурсію по експозиції меморіального музею М.Кропивницького для шановних гостей.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02