Новини

01

 

5 червня 2019 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбулася зустріч у музичній вітальні. Гостем дому корифея став Віктор Валентинович Холявко, голова Громадської організації «Клуб авторської пісні та поезії «Байгород».  Перед відвідувачами музею він виступив з розповіддю про бардівську пісню. Потім відвідувачі музею (цього разу ними були учні спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 14 міської Ради м. Кропивницького) познайомилися з художньою програмою, що вже полюбилася юним слухачам.

У авторському виконанні прозвучало чимало пісень В.Холявка на слова сучасних авторів, поетів рідного міста і краю, серед яких: «Мій Кропивницький» (сл. Л.Кокіної), «Как нам хочется верить любым чудесам» (сл. Н. Меньшикової), «Мої журавлі» (сл. М.Голованова) та інші, а також: «Ярисую с папой» та «Батькова казка»  (сл. і муз. В.Холявка). Допомагала у проведенні зустрічі член клубу «Байгород» Інна Дідук.

       Діти відкривали для себе світ бардівської пісні, спілкувалися з музикантами та співали разом з ними.

Зважаючи на теплий прийом глядачів, Віктор Валентинович пообіцяв:

- Захід буде повторено для інших груп відвідувачів музею корифея, що відпочивають в оздоровчих таборах рідного міста.        

            Також аудиторія знайомилася з експозиціями, присвяченими М.Кропивницькому. Діти дізнавалися про уславленого земляка – митця, патріота, людину щасливої творчої долі.

 

02

 

02

 

02