Новини

01

 

2 червня у Кіровоградському краєзнавчому музеї відбулась зустріч з лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів – Любов’ю Кардаш. Це було свято театру, співу, музики.

Любов Кардаш та її учениця Анна Чумаченко показали театральне дійство, що виросло з культурно-просвітницького проекту «Секрет успіху Соломії Крушельницької».

Проект завоював гран-прі на 7-му міжнародному фестивалі «Україна – це ми».

Автор і постановник дійства - Любов Кардаш. Вона народилась у нашому місті, закінчила музичне училище, здобула вищу освіту у педагогічному університеті імені В.Винниченка на мистецькому факультеті, навчалась співу в Італії, потім - у нашої землячки, народної артистки України Лідії Забілястої.

Була в її біографії і робота у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Кропивницького. Але Любов, не дивлячись на свій молодий вік. відчувала, що може свій набутий досвід передати ще більш молодим. На даний час вона працює викладачем класу бандури та сольного співу дитячої музичної школи №4, прагне вносити щось нове у творчість, поєднуючи музику, спів, театр, що ми побачили у театральному дійстві «Секрет успіху Соломії Крушельницької».

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02