Новини

01

 

25 та 26 квітня 2019 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбулися заходи «У пам’яті народній», присвячені Дню пам’яті і примирення8 травня та Дню перемоги над нацизмом – 9 травня.

 

  Заходи розпочиналися виступом завідувача музею Миколи Галицького, який говорив про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні. Розповідь про подвиг героїв-земляків – як приклад духовності і патріотизму для сучасних і прийдешніх поколінь, супроводжувалася відеорядом.

У художній частині виступав Віктор Холявко, голова Громадської організації «Клуб авторської пісні та поезії «Байгород». У програмі звучали пісні воєнної та сучасної тематики, зокрема: «День Победы» (сл. Ф.Харитонова, муз. Д.Тухманова), «Песенка фронтового шофера» (сл. Б.Ласкіна, муз. Б.Мокроусова) «Гімн автомобільного батальйону» (сл. С.Ткаченка, муз. В.Холявка) тощо. Ці та інші пісні, сповнені світлих почуттів і віри в краще майбуття, були добре сприйняті молодіжною глядацькою аудиторією – студентами Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02