Новини

01

 

29 березня 2019 року у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбувся захід з нагоди Міжнародного дня театру та    205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

 

Гостями свята стали учні комунального закладу "Миколаївське навчально-виховне об'єднання» Кіровоградського району Кіровоградської області.

Завідуючий філією заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Чорний Володимир Григорович привітав гостей. Науковий співробітник заповідника-музею Хутір Надія Тобілевич Валентина Василівна розповіла про ставлення у родині Тобілевичів до творчого і життєвого шляху Великого Кобзаря.

Молодший науковий співробітник заповідника Кравченко Тетяна Степанівна зазначила, що для справжніх геніїв час не вимірюється датами, їхні ідеї і творчі злети є безсмертними, відзначаючи 205-річницю від дня народження Тараса Шевченка, ми глибоко вклоняємося Великому Кобзареві, який своїм життям та безсмертним словом став прикладом непохитності у боротьбі за свободу. Вона презентувала учням новостворену виставку "Театральна шевченкіана".

Виставка експонуватиметься протягом півроку і зацікавить тим, що підібрані матеріали не є переказом біографії Т.Г.Шевченка, а, по-перше, знайомлять з відтворенням його життєвого шляху українськими театрами протягом останніх років, по-друге, звертаються до найбільш яскравих вистав за творами Кобзаря кінця ХІХ - початку ХХІ ст.ст.

 

02

 

02

 

02