Новини

    01

 

     11 березня 2019 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід «Мотиви весни» що був присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

 

Цього дня учні 6-х класів НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» міської ради м. Кропивницького спілкувалися з Карповим Валентином Євгенійовичем.

 Громадський діяч, офіцер запасу збройних сил України, автор близько трьох десятків книжок різної тематики, на зустрічі у музеї представ ще і як самодіяльний художник.

Картини В.Карпова, що вже побували на виставках в ряді міських бібліотек, були представлені у музеї корифея. Відкрий серце для творчості, спробуй – і ти відчуєш скільки радісних кольорів у твоєму житті – немов би промовляють представлені на виставці роботи.

У виступі В.Карпова та презентації виставки його художніх робіт рефреном звучали слова: «Все на землі від жінки: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, музика і поезія».

Гарного настрою, позитивних емоцій і життєвого оптимізму додала художня частина за участю поетів - членів творчого об’єднання «Парус» під орудою Олени Надутенко. У їхньому щирому виконанні прозвучали вірші, присвячені рідному місту, весні, жіночій темі, що були сповнені світлих почуттів і віри в краще майбуття.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02