Новини

01

 

19 січня у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбулося свято Водохреща.

З вітальним словом виступив Чорний Володимир Григорович, : завідуючий філією, заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія , який побажав присутнім доброго здоров'я, гарного настрою, щирих посмішок, веселощів, наголосив на важливості збереження звичаїв наших пращурів як єднання українців різних поколінь. Голова Миколаївської сільської ради Тегза Юрій Михайлович привітав всіх присутніх з святом. Протоієрей Михайло, настоятель Свято-Преображенського храму с. Велика Виска, розповів про свято Водохреща та провів обряд освячення води.

 

На свято були запрошені жителі навколишніх сіл. Бажаючі мали змогу покупатися в ставку.   Атмосфера святковості, гармонії й доброзичливості, яка панувала на святі, сприяла створенню аури позитивної енергетики, яку можна отримати тільки, сповідуючи Милосердя, Добро, Прощення, Любов до ближніх.

Наукові співробітники заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Тобілевич Валентина Василівна та Кравченко Тетяна Степанівна запросили гостей на благодійні екскурсії.

 

02

 

03

 

03

 

03