Новини

для анонса

 

19 січня 2019 року історико–архітектурний заповідник родини Раєвських, філія Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, проводитиме захід до свята Водохреща.

 

Хрещення Господнє — це свято, яке стало важливою подією для християн ще 2000 років тому. Відзначають його всі  православні християни  по всьому світу. Воно було і залишається одним з найулюбленіших у нашій країні. У цей день у Свято–Хрестовоздвиженському храмі  відбудеться святкове Богослужіння на честь свята хрещення Господнього. О 8-й ранку розпочнеться Божественна літургія. За давньою традицією після літургії відбудеться хресна хода до місцевого озера, де і буде проведено велике освячення води. Далі на гостей свята чекатиме тематична концертна програма за участі аматорського колективу «Барвінок» Розумівського будинку культури. Також кожен матиме можливість скупатись в ополонці та скуштувати козацької каші.

На захід запрошуються мешканці села Розумівки, Олександрівського району та всі, хто бажає провести час у святковій атмосфері.

ПОЧАТОК 19.01.2019 Р. О 08.00

Адреса: Кіровоградська область, Олександрівський район, с. Розумівка.

Історико-архітектурний заповідник родини Раєвських.