Новини

1

 

18 грудня 2018 року  у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбувся захід, присвячений до Дня святого Миколая.

Діти завжди з нетерпінням чекають цього свята і прагнуть поводити себе чемно, щоб отримати подарунки за слухняність. Гостями свята цього року стали учні НВО №3 "Спеціальна загальноосвітня школа - дитячий садок для дітей з вадами слуху".

Співробітники заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія  та Миколаївського сільського Будинку культури постарались зробити святкування веселим і цікавим для малечі. З святом дітей привітав завідуючий філією заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Чорний Володимир Григорович. Про  історію свята, про його традиції та звичаї гостям розповіла науковий співробітник заповідника - музею Тобілевич Валентина Василівна. 

Святковий настрій дітям подарував виступ самодіяльного колективу Миколаївського БК. На закінчення свята Святий Миколай обдарував дітей солодкими подарунками, а гарна зимова погода допомогла зробити на пам'ять про цей день чудові світлини.

 

1

 

3

 

4