Новини

1

 

29 листопада 2018 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Їхні душі й досі просять… хліба», який відвідали студенти Кропивницького коледжу механізації сільського господарства .

Голодомор 1932 – 1933 рр. – це окрема сторінка нашої історії, яка назавжди закарбувалася у пам’яті українського народу. Цього року виповнюються 85-ті  роковини трагедії, яка забрала мільйони невинних життів українців.

Під час заходу студенти ознайомилися з виставкою «Україна 1932 – 1933. Геноцид голодом», підготовлену Інститутом національної пам’яті, Міністерством закордонних справ України та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», яку представив старший науковий співробітник відділу історії Маршанін Анатолій Васильович. Під час презентації виставки Анатолій Васильович розповів про злочини тоталітарної влади, які призвели до однієї з найбільших трагедій українського народу, звертаючи увагу на архівні матеріали та спогади очевидців, які представленні на плакатах виставки, закцентувавши увагу на тому, що всі матеріали виставки свідчать про те, що це був геноцид української нації. У другій частині заходу студенти ознайомилися з документальним фільмом про Голодомор 1932 – 1933 рр.

 

2

 

3