Новини

для анонса

 

26 листопада  2018 року,  понеділок,  у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться обласний  семінар-практикум на тему:  «Форми та методи роботи музеїв з різними категоріями відвідувачів» з метою підвищення кваліфікації співробітників музеїв області.

До програми увійшли теоретичні та практичні заняття. У теоретичній частині акцент у виступах представників музейних закладів області робитиметься на музейній педагогіці, на особливостях роботи з дітьми, з людьми особливих фізичних потреб тощо. Очікується виступ гостей:  Степанович Кіри - старшого наукового співробітника педагогічного музею України, Таран Галини, Чупак Таміли -  директора та заступника директора з наукової роботи Кам’янського державного історико-культурного заповідника.

У практичній частині планується презентація інтерактивних заходів музею історії українського хореографічного мистецтва та відділу історії обласного краєзнавчого музею. У присутніх буде також можливість виступити з короткими презентаціями нових форм науково-освітньої роботи, що проводяться у їхніх музейних закладах.

 

Реєстрація учасників семінару: 09.00 –09.30.
Відкриття семінару о 09.30.
Семінар відбудеться у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї

(вул. Архітектора Паученка, 40).

Телефони для довідок: (0522) 241962, 278207.