Новини

01

 

21 листопада 2018 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї до дня Дня Гідності і Свободи, який відзначається в Україні щорічно, проведено захід "Люди Свободи"  з експонуванням однойменної виставки.

На початку заходу заступник директора з науково-методичної роботи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Світлана Едуардівна Колесник наголосила, що здобуття державності - це результат тривалої боротьби і творчих зусиль багатьох видатних українців - політиків, військових, меценатів, публіцистів і митців, творців і зберігачів духу свободи в українському суспільстві, чия діяльність наблизила здобуття незалежності України.

Учні гімназії імені Тараса Шевченка м. Кропивницький переглянули виставку та прослухали екскурсію, яку провів молодший науковий співробітник відділу історії Андрій Миколайович Пропадущий. У ній він підкреслив,  що сьогодні незалежність України є головною перешкодою для російського імперіалізму й запорукою вільного розвитку держав і народів Європи.

Виставка «Люди Свободи», створена Українським інститутом національної пам’яті, не залишить нікого байдужим та допоможе зрозуміти, що подвиг звитяжців, які віддали життя за незалежність нашої держави і тих, хто важкою працею наближав цей день,  ми повинні пам'ятати.

 

Термін експонування виставки у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї – 21 листопада - 5 грудня 2018 року.

 

Адреса: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 40.
Довідки за телефоном – (0522) 24-19-62 або 27-18-41

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02