Новини

01

 

15 листопада 2018 року у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбувся захід, присвячений 80-річчю від дня народження поетеси, прозаїка, композитора, художнього керівника ансамблю "Чиста криниця" Ніни Миколаївни Бредихіної. Перед відвідувачами (учні НВО №6 м.Кропивницького) виступили: з вітальним словом - молодший науковий співробітник  заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Кравченко Тетяна Степанівна, про життя та творчість Н.М.Бредихіної гостям розповіла науковий співробітник заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія Тобілевич Валентина Василівна.

Подарунком учасникам свята була зустріч з ювіляркою та представниками її колективу, ансамблю театралізованої пісні "Чиста криниця». Вони щиро спілкувались з аудиторією та виконали кілька пісень з свого репертуару. Ніна Миколаївна подарувала дітям свої книжечки з автографом.

Гостей також ознайомили з новоствореною виставкою "В захопленні старайтесь жить…", присвяченою 80-річчю Н.М.Бредихіної. Розповіли про давню дружбу та співпрацю ювілярки з заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія.

Завершила захід екскурсія по заповіднику-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія.

Заходи такого характеру дають можливість представникам підростаючого покоління не тільки доторкнутись до діяльності великих українців минулого, а й відчути безперервність процесу зростання і розвитку духовності народу, познайомитись з талановитими митцями сучасної Кіровоградщини.

 

02