Новини

01

 

12 жовтня 2018 року о 13.00 у виставковому залі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся урочистий захід  «Мужні і відважні – наші захисники безстрашні» присвячений Дню Захисника України.

До музею цього дня завітали учні 9-го класу навчально-виховного об’єднання № 25 м. Кропивницький. Вітаючи присутніх, завідуюча відділом історії Пархомчук Валентина Олександрівна, зазначила, що в цей день відзначається свято мужності й відваги і ми вклоняємося тим героям, які сьогодні бережуть наш спокій і захищають незалежну Україну.

 Учасник бойових дій Близнюк Євген Анатолійович у своєму виступі розповів дітям про захист нашими земляками територіальної цілісності України в зоні проведення АТО та ООС. Подвиг захисників Батьківщини - це постійна школа виховання молоді, збереження миру у своїй країні, взірець дієвого патріотизму для кожного свідомого громадянина. На закінчення зустрічі, легендарний розвідник та громадський активіст висловив сподівання, що виховання патріотизму буде відбуватися в закладах культури на прикладах життя і діяльності героїв сьогодення.

У свою чергу ведучий заходу Пропадущий Андрій Миколайович провів екскурсію по тематичній експозиції, ознайомивши відвідувачів з документами та матеріалами, що розповідають про боротьбу наших земляків за відновлення і розвиток власної державності.

Сподіваємося, що цей захід не тільки поглибить знання відвідувачів про славні військові традиції українського народу, а й зацікавить більш детально розглянути історію нашого краю, у якій також багато героїчних сторінок.

 

02

 

02

 

04

 

02

 

02