Новини

01

 

10 жовтня 2017 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід «З історії козацтва на Кіровоградщині», який був присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Під час заходу старший науковий співробітник відділу історії обласного краєзнавчого музею Борис Шевченко розповів учням Навчально-виховного об’єднання № 5 м. Кропивницького про історію козацтва на Кіровоградщині, зокрема, про виникнення козацтва, козацькі зимівники, військову історію козаків.

Запрошеним гостем заходу був головний отаман Кіровоградської обласної громадської організації «Центральний козацький округ», офіцер запасу ЗС України, письменник, генерал-полковник козацтва Валентин Євгенійович Карпов. Він розповів учасникам заходу про сучасну історію козацтва у нашому краї, про діяльність нинішніх козацьких організацій.

На завершення заходу В. Карпов провів для бажаючих учнів обряд посвяти в козаки.

Перед учнями Навчально-виховного об’єднання № 5 м. Кропивницького виступив також голова обласної громадської організації «Кіровоградський обласний клуб «За правову державу», полковник козацтва Віталій Васильович Коротков.

Маємо надію, що захід «З історії козацтва на Кіровоградщині», не тільки поглибить знання відвідувачів про події історії козацтва в Україні і на Кіровоградщині, але й допоможе усвідомити істину: бути гідними козацького покоління, усіма справами утверджувати мир і злагоду на рідній землі.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02