Новини

6

27 червня 2018 року в Музеї історії міста Києва відкрився грандіозний виставковий проект «Погляд крізь віки. Дослідження та реставрація» до 80-річчя заснування Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

На ювілейному проекті серед раритетів провідних вітчизняних музеїв представлені і відреставровані експонати обласного краєзнавчого музею, які й презентують нашу область у цьому широкомасштабному заході. Разом із цим, вони демонструють перші в Україні досягнення в реставрації фотоматеріалів (художник-реставратор Ганна Горишняк), що були апробовані протягом 2017 – 2018 років на фондових матеріалах нашого музею, та предметів із шкіри (художник-реставратор Михайло Сердюк).

Представники музею, відвідавши 15 липня 2018 року виставку, зробили вітальний запис у Книзі відгуків. В ньому і привітання з ювілеєм, і наголос на значущості роботи реставраторів, і подяка за довголітні дружні стосунки, побажання наснаги і нових звершень у роботі та пошанування від відвідувачів до вищих щаблів державної влади.

Відповідно до афіш Національний науково-дослідний реставраційний центр України проводить кураторські екскурсії за різними темами реставраційної діяльності, які розкривають таємниці реставраційної справи.

Виставковий проект буде діяти до 14 вересня 2018 року, а його логічним завершенням стане ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова реставрація. Історія, сучасність, шляхи модернізації», яка відбудеться в Києві 11 – 14. 09. 2018 р. в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

верхушка Кропивницкий