Новини

01

 

26 червня 2018 р. у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Основний закон України. Історія і сучасність». Захід проведено з нагоди 22-ї річниці із дня прийняття основного закону – Конституції України. До музею цього дня завітали студенти Кропивницького професійного ліцею побутового обслуговування разом зі своїми керівниками Горелік Іриною Вікторівною та Цимбаліст Ольгою Володимирівною.

 

Співробітники музею  представили увазі відвідувачів виставку, надану Українським інститутом національної пам’яті, які вичерпно, у доступному вигляді, розкриває історію конституційного процесу на українських землях.

Захід розпочався із виступу заслуженого працівника культури України Агапєєвої Наталії Юріївни, яка розповіла про ключову роль Конституції у розвитку всіх сфер державного і суспільного життя, в тому числі і сфери культури, а також показала актуальність даної теми в світлі сучасних непростих подій в нашій країні, адже саме українське військо є одним із головних гарантів підтримання конституційного порядку.

По завершенні виступу гостям продемонстрували інформаційний документальний фільм «Ніч прийняття Конституції України».

Далі слово  взяв старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Маршанін Анатолій Васильович провів короткий екскурс в історію української демократії, охарактеризував її основні віхи  – від Пилипа Орлика до сьогодення і аргументовано довів давність демократичних традицій в Україні.

Виставка розрахована на широке коло відвідувачів і сприяє розвитку громадянської відповідальності та правової грамотності мешканців міста.

Дотримуючись приписів Конституції ми сприяємо побудові європейського та передового суспільства.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02