Новини

01

 

6 червня 2018 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. (Захід повторений наступного дня, 7 червня.)         

Цього дня музей зустрічав учнів молодших класів, які відпочивають у дитячому закладі відпочинку «Сонечко» при Комунальному закладі  «Навчально-виховне об’єднання  «Загально-освітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів № 16 – ДЮЦ «Лідер» міської ради м. Кропивницького.

У художній частині глядачі мали можливість познайомилися з творчістю Віктора Холявка, голови Громадської організації «Клуб авторської пізні та поезії «Байгород». Знаному барду у проведенні зустрічі допомагала також член клубу «Байгород» Інна Дідук.

        У талановитому виконанні гостей учнівська юнь слухала пісні, сповнені світла, гарного настрою, добра і віри в майбутне. Зокрема, прозвучали пісні В.Холявка на слова сучасних авторів, поетів Кіровоградщини: «Ворота до раю» (сл. В.Кондратенко-Процун), «Я рисую с папой» л. і муз. В.Холявка), «Мій Кропивницький» (слова Л.Кокіної), «Как нам хочется верить любым чудесам» (сл. Н. Меньшикової), «Мої журавлі» (сл. М.Голованова) та інші.

       Діти відкривали для себе світ бардівської пісні, донесений людьми, закоханими у музику та щиро захопленими своєю справою.

         Також аудиторія знайомилася з експозиціями, присвяченими життю і творчості славетного земляка М.Кропивницького та його нащадків. Юні відвідувачі розглядали реліквії дому корифея, охоче спілкувалися та ділилися новими враженнями.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02