Новини

1

17 травня 2018 р. - День вишиванки для всієї України. Співробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею традиційно прийшли сьогодні на роботу у вишитих сорочках та сукнях, що виглядало дуже святково.

Особливим цей день став для нас також тому, що ми приймали дорогих гостей - співробітників відділу декоративних мистецтв Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т.Рильського НАН України на чолі з доктором мистецтвознавства, членом-кореспондентом академії мистецтв України, лауреатом Національної премії України ім. Т.Шевченка Тетяною Кара-Васильєвою. Щиро гостей привітала директор обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Агапєєва Наталія Юріївна. Завідувач відділу історії Пархомчук Валентина Олександрівна та завідувач відділу природи Слюсаренко Вікторія Анатоліївна ознайомили їх з експозиціями відділів. Головний зберігач фондів музею Рибалко Павло Павлович та інші співробітники відділів з задоволенням спілкувались з відомими фахівцями.

У цей же день завітали до нашого музею колеги - співробітники Кам’янського державного історико-культурного заповідника на чолі з директором Таран Галиною Михайлівною. Окрім ознайомлення з експозиціями відділів історії та природи, було багато різних тем для обговорення для музейників.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

верхушка Кропивницкий