Новини

1

 

8 травня 2018 року у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Аерофотослужба Другої світової у світлинах Василя та Ганни Бажан», яка приурочена Дню Пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацистською Німеччиною.

Ідеєю виставки є прагнення показати війну через призму життєвого і бойового шляху звичайної радянської родини Бажанів.

Джерельною базою виставки стали фотографії з архіву фронтовиків Василя та Ганни Бажан, які ілюструють історію аерофотослужби радянської авіації в роки Другої світової війни.

 

Відкрила виставку Наталія Юріївна Агапєєва – директор обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України. Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що виставки, заходи з патріотичного виховання дітей, молоді стали для співробітників музею традиційними, адже вони не тільки розширюють знання про події Другої світової війни, але й сприяють формуванню світогляду підростаючого покоління.

Змістовною була розповідь старшого наукового співробітника відділу історії обласного краєзнавчого музею Бориса Шевченка. Він ознайомив учасників відкриття виставки з історією аерофотослужби радянської авіації в роки Другої світової війни.

З матеріалами виставки учасників заходу ознайомила Валентина Василівна Бажан.

Маємо надію, що виставка «Аерофотослужба Другої світової у світлинах Василя та Ганни Бажан» не тільки поглибить знання відвідувачів про події Другої світової війни, але й допоможе усвідомити істину: бути гідними воєнного покоління, усіма справами утверджувати мир і злагоду на  рідній землі.

Виставка експонуватиметься протягом місяця.

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2

 

2