Новини

1

І вже ось знову 26 квітня…

Саме у цей день 1986 року «вогонь Чорнобиля» опалив землю і душі мільйонів українців. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Тож сьогодні ми ще раз зі словами вдячності хочемо згадати всіх тих, хто був причетним до ліквідації наслідків атомного лиха, хто не шкодуючи свого життя рятував наше майбутнє.

До 32-ї річниці аварії на ЧАЕС у відділі природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулася зустріч учнів ЗОШ № 24 з ліквідаторами аварії, членами міської ветеранської організації «Союз Чорнобиль» Олександром Диким та Володимиром Суріним.

Науковий співробітник відділу природи краєзнавчого музею Світлана Саванчук, використовуючи матеріали з фондів музею, розповіла про причини та наслідки Чорнобильської трагедії. Безліч дитячих запитань викликала розповідь ліквідаторів про їх роботу у зоні відчуження.

Так само плідно пройшла тематична бесіда, присвячена роковинам катастрофи, яку у ЗОШ «Мрія» провела Наталія Завалій – науковий співробітник відділу природи краєзнавчого музею.

Небайдужість дітей приємно вразила і ще раз довела необхідність проведення подібних заходів у музеї та навчальних закладах міста.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

верхушка Кропивницкий