Новини

1

24 квітня 2018 року до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею завітали вчителі географії та природознавства з усієї області.

Завідуюча відділом природи Вікторія Слюсаренко презентувала новостворену експозицію відділу та провела практичне заняття на тему: «Використання інноваційних технологій в освітньому процесі під час викладання природничих дисциплін на прикладі краєзнавчого музею». Мова йшла про використання інтерактивних методів роботи під час проведення різнопланових заходів.

Лариса Гайда, завідувач музеєм педагогічної освіти при обласному інституті післядипломної освіти вчителів імені В. Сухомлинського, куратор групи, запросила вчителів до співпраці з обласним краєзнавчим музеєм і подякувала всім присутнім за спільну роботу.

Популяризувала відділи природи районних музеїв області, завідуюча науково-методичним сектором, Людмила Гречанюк, демонструючи, відеоматеріали глядацькій аудиторії.

Співробітники обласного краєзнавчого музею спільно з КОІППО ім. В. Сухомлинського вже не вперше проводять для освітян заходи такого формату з метою співпраці школи і музею у надзвичайно важливій місії – виховання підростаючого покоління освіченим, креативним, патріотично налаштованим.


2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

верхушка Кропивницкий