Новини

3

3 березня 2018 року в приміщенні БК «Авіатор» Кіровоградський обласний краєзнавчий музей взяв участь у заході «Сердечні вітання світу» на честь 140-річчя визволення Болгарії 1878 – 2018 рр.

На святкуванні співробітниками музею була презентована виставка «Війна за свободу Болгарії 1877 – 1878 рр. у творах художників ХІХ – ХХ сторіччя та спогади про війну її учасника Миколи Садовського», яку було спільно організовано з ЦДПУ імені В. Винниченка та Кіровоградською обласною громадською організацією «Об’єднання болгар «Нашите хора».

На цьому заході були присутні: представник офіційної делегації з Болгарії, депутат 44-го Народного зібрання – Веселин Сотиров, представники Кіровоградської ОДА, ЗМІ, члени Центру розвитку національних культур «Єдина родина», вчитель І-ї недільної болгарської школи – Сергій Новак, очільник обласної організації національної спілки письменників – Василь Бондар, а також художники, письменники та всі небайдужі гості міста.

У програмі заходу були передбачені – презентація виставки, привітання від національних спільнот області, книжкова виставка болгарської літератури та виставки робіт народних умільців. Загалом на святкуванні були присутні близько 100 осіб.

 

2

 

1

 

4

 

5

 

6

 

7

 

верхушка Кропивницкий